emj10 napisał(a):

|
Spokojnie. Na temat Wolomina pisalem już 4 lata temu, gdy zaciag Sasina nawiedzil Wolomin. Teraz wraz z cala swita planuje nawiedzic Warszawe.
|
to Sasin cię wydymał z radnego? warszawiaczek nieudacznik i człowiek bez honoru,wiesz dlaczego czy zapomniałeś ?