Wyświetl pojedynczy post
MJ
Senior Member
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#302
Stary 24.09.2014, 18:17
Odra Wodzisław. Ten zespół tydzień temu u siebie pokonał 2:0 słabo spisującą się Legię, w ostatnią sobotę poległ aż 0:4 we Wrocławiu z tamtejszym Śląskiem. Łatwo jest wygrać z dobrą drużyną w jednym meczu, zdecydowanie trudniej potwierdzić klasę w kolejnych spotkaniach. Cleber. Skierował piłkę do własnej bramki, a także sfaulował przed polem karnym zawodnika GKS-u, za co powinien dostać czerwoną kartkę. Sędzia był pobłażliwy dla Brazylijczyka, pokazując mu tylko żółty kartonik.

Czytaj wiecej: http://www.wiadomosci24.pl/artykul/3...aja_74471.html

Powoli to sędziowanie pod Wisłę staje się irytujące. Jeśli główny nie zagwizdał, to przynajmniej powinna być sygnalizacja bocznego, który dokładnie spoglądał na padającego Costly'ego. Ewidentnie Brożek i Bosacki do kadry... Lewandowski królem strzelców?

Czytaj wiecej: http://www.wiadomosci24.pl/artykul/3...aja_74471.html

Data komentarza - 2008

Cytat:
Sędzie mógł być zasłonięty, źle ustawiony tak jak przy sytuacji z Kirmem. Nie mogę znaleźć powtórki ale nie odpowiada się pytaniem na pytanie Tak samo jak sędzia mógł nie widzieć czystego karnego dla Wisły w drugiej połowie. Stał w złym miejscu i miał prawo tego nie dostrzeć

W dalszym ciągu nie zmienia to faktu, że decydujące błędy bramkowe zdarzają się w meczach Wisła - Legia tylko na korzyść Legi a do tego są to sytuację w 100% czyste i bezsporne. Tu nie chodzi o to kto ile ma akcji. W wyżej wymienionych sytuacjach (raczej musisz się zgodzić) sędzie mógł tylko nie chcieć tego zauważyć.
A w latach kiedy Wisła grała najlepszą piłkę w Polsce, sędziowie w meczach z Legią (tych wygranych przez Wisłę, a było ich nie mało), często mylili się na korzyść Wisły. To nie kwestia tego że "kręcą", tylko kwestia tego, że Legia te sytuacje w przeciwieństwie do Wisły stwarza i sędziowie "mają okazję" się pomylić

Wiadomo że się nie pamięta wszystkich, zapamiętuje się te, które są szczególne i niekorzystne, a nie te szczególne i korzystne

Żeby nie było - ja nie twierdzę że tych błędów sędziowie nie popełniają, ale doszukiwanie się w tym spisku jest po prostu słabe
Ostatnio edytowane przez MJ : 24.09.2014 o godz. 18:25.
Odpowiedz cytując