|
Legia ma w kadrze 30 zawodników a my na upartego 13 ( mówię o zawodnikach a nie o statystach). Wystarczy czy dalej za trudne?
Puchar Polski? Kogoś to jeszcze obchodzi? Bo droga do LE? Tak droga - przez Kazachstan albo inne pasterskie kraje.
Zresztą po ch ja to piszę.
Ostatnio edytowane przez rafkur : 24.09.2014 o godz. 18:15.
|