rozarian napisał(a):

|
To jak wytłumaczysz wystawienie dziś przez Legię prawie podstawowego składu na Miedź (tylko zdaje się Astiz za Dossę Juniora) ? Mogli postawić na drugi skład, a jednak nie, mimo zbliżającego się meczu z Lechem i za tydzień z Trabzonem. Mieli nasi dwa tygodnie przerwy w rozgrywkach. Trzy kolejki ligowe+jeden mecz w PP i znowu dwa tygodnie przerwy.
|
bo grając z nami się nie zmęczyli?