Wyświetl pojedynczy post
rozarian
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#108
Stary 24.09.2014, 17:19
rafkur napisał(a):Wyświetl post
Nie stać nas kadrowo na ligę i puchar. Wcześniej czy później zaczną się kontuzje i będzie zjazd jak w zeszłym roku. Każdy kolejny mecz przybliża tą sytuację. Jeszcze nie mamy pewnej ósemki więc po ch ryzykować? Dyskuję o pucharach europejskich polecam odłożyć. Tak do maja mniej więcej...
To jak wytłumaczysz wystawienie dziś przez Legię prawie podstawowego składu na Miedź (tylko zdaje się Astiz za Dossę Juniora) ? Mogli postawić na drugi skład, a jednak nie, mimo zbliżającego się meczu z Lechem i za tydzień z Trabzonem. Mieli nasi dwa tygodnie przerwy w rozgrywkach. Trzy kolejki ligowe+jeden mecz w PP i znowu dwa tygodnie przerwy.
Ostatnio edytowane przez rozarian : 24.09.2014 o godz. 17:22.
Odpowiedz cytując