rafkur napisał(a):

|
Nie stać nas kadrowo na ligę i puchar. Wcześniej czy później zaczną się kontuzje i będzie zjazd jak w zeszłym roku. Każdy kolejny mecz przybliża tą sytuację. Jeszcze nie mamy pewnej ósemki więc po ch ryzykować? Dyskuję o pucharach europejskich polecam odłożyć. Tak do maja mniej więcej...
|
To jak wytłumaczysz wystawienie dziś przez Legię prawie podstawowego składu na Miedź (tylko zdaje się Astiz za Dossę Juniora) ? Mogli postawić na drugi skład, a jednak nie, mimo zbliżającego się meczu z Lechem i za tydzień z Trabzonem. Mieli nasi dwa tygodnie przerwy w rozgrywkach. Trzy kolejki ligowe+jeden mecz w PP i znowu dwa tygodnie przerwy.