Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#295
Stary 24.09.2014, 17:02
MJ napisał(a):Wyświetl post
I prosiłbym o konkretne argumenty a nie o obrażanie osób, które potrafią na sprawę spojrzeć obiektywnie, bo zazwyczaj kiedy komuś tych argumentów braknie to ucieka się do agresywnego tonu i "wrzasku". Kibicem jestem od wielu lat i bez urazy - pamiętam więcej niż większość osób z tego forum, które zapewne dopiero wtedy raczkowały .

Czyli dla Ciebie to, że sędziowie seryjnie w oczywistych sytuacjach gwiżdżą dla Legi w meczach Wisły z Legią nie jest argumentem? Powiedz mi jak ślepym trzeba być by nie zauważyć piłki za linią w zeszłym roku i spalonego w tym wcześniej przedstawiłem Ci dokładne analizy dlaczego pomylić cię nie dało jeśli się nie chciało w tych sytuacjach.
Odpowiedz cytując