Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#107
Stary 24.09.2014, 15:16
Nie stać nas kadrowo na ligę i puchar. Wcześniej czy później zaczną się kontuzje i będzie zjazd jak w zeszłym roku. Każdy kolejny mecz przybliża tą sytuację. Jeszcze nie mamy pewnej ósemki więc po ch ryzykować? Dyskuję o pucharach europejskich polecam odłożyć. Tak do maja mniej więcej...
Odpowiedz cytując