|
Nie stać nas kadrowo na ligę i puchar. Wcześniej czy później zaczną się kontuzje i będzie zjazd jak w zeszłym roku. Każdy kolejny mecz przybliża tą sytuację. Jeszcze nie mamy pewnej ósemki więc po ch ryzykować? Dyskuję o pucharach europejskich polecam odłożyć. Tak do maja mniej więcej...
|