Ogryzek napisał(a):

Tak wszyscy liczymy, ale przed meczem z Legią też wielu liczyło na gładką wygraną. Dla nich to też arcyważny mecz - będą walczyć twardo. A jak wiadomo my mamy "miękkich" kopaczy którzy pękają przy mocniejszym pressingu. Nawet Zawisza nas nieźle gniótł, czy Bełchatów.... więc trochę lodu na ochłodę. Będzie to kolejny ciężki mecz w okolicach remisu. Ja nawet z 1-0 się będę cieszył
|
Chyba dla ciebie kolego trochę lodu dla ochłody jak można porównać Legię do parchów

Zobacz co gra Legia a co parchy grają