Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 24.09.2014, 15:05
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Tak wszyscy liczymy, ale przed meczem z Legią też wielu liczyło na gładką wygraną. Dla nich to też arcyważny mecz - będą walczyć twardo. A jak wiadomo my mamy "miękkich" kopaczy którzy pękają przy mocniejszym pressingu. Nawet Zawisza nas nieźle gniótł, czy Bełchatów.... więc trochę lodu na ochłodę. Będzie to kolejny ciężki mecz w okolicach remisu. Ja nawet z 1-0 się będę cieszył


Chyba dla ciebie kolego trochę lodu dla ochłody jak można porównać Legię do parchów Zobacz co gra Legia a co parchy grają
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując