Wyświetl pojedynczy post
c.
Senior Member
 
Od: 10.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 24.09.2014, 15:03
sportową Legie porownujesz do potencjalu Cracovii.. potencjalu ? nawet na ich forum kibicowskim jada po kazdym pilkarzu czyt. kaleka i niedojeb.. cioty bez jaj przy okazji kazdego meczu. Jak my mamy miekkich to jakich oni maja? ...

Nie pie.rdolic o derbach, ktore rzadza sie wlasnymi prawami, tylko wyjsc i zrobic swoje.
Odpowiedz cytując