sportową Legie porownujesz do potencjalu Cracovii.. potencjalu ?

nawet na ich forum kibicowskim jada po kazdym pilkarzu czyt. kaleka i niedojeb.. cioty bez jaj przy okazji kazdego meczu. Jak my mamy miekkich to jakich oni maja? ...
Nie pie.rdolic o derbach, ktore rzadza sie wlasnymi prawami, tylko wyjsc i zrobic swoje.