Wyświetl pojedynczy post
siemstein
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#106
Stary 24.09.2014, 14:59
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Ktoś gdzieś coś - nie wiesz a piszesz. Nie opłaca się grać na wstępnych etapach i odpaść. Co jest prawdopodobne jak zespół jest słaby kadrowo - wtedy jak Piast ostatnio trzeba dopłacać do pucharów. Natomiast LE opłaca się bardzo jak już jesteś w grupie, są ciekawi rywale którzy przyciągną widzów. (Przy założeniu że koszty zespołu - pensji piłkarzy nie są nadmierne rozdmuchane - wszak LE to nie LM)

Jak będzie szansa zagrać w pucharach i mieć jako taki solidny zespół - to jak najbardziej grać. W naszym wypadku są konieczne wzmocnienia (przynajmniej 5 klasowych piłkarzy). Jeśli natomiast mamy biedować kolejny rok i dalej mieć zaległości wobec piłkarzy oraz brak jakichkolwiek sensownych wzmocnień - to jedynie możemy na tym stracić. Wtedy lepiej zająć "bezpieczne" 5 miejsce.
Nie sam fakt gry w LE był clou mojej wypowiedzi, a droga do niej, dlatego się nie rozpisywałem
Odpowiedz cytując