IncognitoTSW napisał(a):

Czyli przez całą kadencję będą zajmować się sprawami przeszłości, mediami, urzędnikami, historią a gospodarka dalej będzie leżeć i kwiczeć, dalej będzie z kieszeni nas wszystkich fundować mieszkania socjalne cyganom i alkoholikom. Sprawy gospodarcze są na drugim planie od 25 lat i dlatego gospodarka ciągle idzie w dół.
PiS to ma faktycznie kadry.... toruńskie chyba. Faktycznie trzeba mieć kadry, żeby zapełnić te tysiące stanowisk w ministerstwach i państwowych spółkach. Może PiS weźmie PSL do koalicji, PSL jest w tym doświadczony a zdaje się, że jeszcze nie był w koalicji z PiSem. Ewentualnie SLD, w końcu gospodarczo nie różnią się niczym.
|
NIe wiem czy kadencja wystarczy ale w 4 lata spokojnie można wprowadzić chociaż większą część z tych rzeczy.Zrozum wreszcie że to jak będzie wdrażana taka czy inna reforma zależy od urzędników i polityków to czy będziesz mógł rozwijac swoje firmy zależy od urzędników,prokuratorów, sędziów. Jak na poszczególnych szczeblach będą ludzie z układów, bez odpowiedzialności, wspierani zastępami usłużnych sędziów i prokuratorów nic nie zrobisz bo Cię uwalą wcześniej czy później . NIe widzę żadnej partii o realnej sile która chce się za to zabrać poza PISem. A jak chcecie kolejnych lat z komuchami na najwyższych urzędach to marnujcie głosy na KNP czy z całym dla niego szacunkiem RN. Nawet nie wpominam o PO,PSL czy SLD z wiadomych przyczyn. Józek który ma dzisiaj dobrze i żyje z układów albo którego jeszcze nie dojechali za lewe faktury nie będzie głosował na PIS, reszta ma wybór- olać Jarka i pokazać mu środkowy palec wspierając i betonując to co jest albo dać mu 4 lata na sprawdzenie czy kopnie w zad postkomuchów i ustali pewne standardy. Nie wiem czy to zrobi bo opór partyjnego betonu może być zbyt wielki (w PISie też są oportuniści którzy chcą się przejachac i kaskę zarobić) ale jak nie Kaczor to nikt w każdym razie w najbliższych latach
Wiec skończcie mowić że zmaina tego czy owego coś zmieni w tym o gospodarce bo obniżenie podatków czy likwidacja socjalu nie spowoduje że nie będzie spraw typu Opitmusa,KrakMetu i setek innych a kasa ze służby zdrowia ,MON czy MSW nie będzie wyciekać na lewo i prawo a to jest praprzyczyna obecnej sytuacji gospodarczej a nie to że jest za wysoki podatek czy że pijaczyna dostanie zasiłek