Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28357
Stary 24.09.2014, 14:28
[QUOTE=york09;1378123]kerim1906 nie wiem dlaczego podśmiewasz się z tego młodego psiego-fryzjera.
Chłopak nie płacze że mu źle nie ucieka za granice, a bodajże klika dni wcześniej trzeba się umówić na strzyżenie.
Więc i kasa nie zła.
Co do stoczniowców, to nie każdy może na nich taki biznes zrobić jak Rydzyk.[/QUOTE

chłopie, nie kompromituj się , patrząc na twojego nicka , to może ciebie ostrzyże , tak gratis z głupoty którą tutaj propagujesz