|
Szkoda, że odpuszczamy znowu puchar, pisałem w tamtym sezonie i napiszę w tym to jest dobra droga do gry w Lidze Europy bo, w lidze będzie ciężko o pudło z tą kadrą to co mamy.Jak by się udało przejść Amikę to potem już z górki aż do finału
Ostatnio edytowane przez brylant17 : 24.09.2014 o godz. 14:07.
|