Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#102
Stary 24.09.2014, 14:04
Szkoda, że odpuszczamy znowu puchar, pisałem w tamtym sezonie i napiszę w tym to jest dobra droga do gry w Lidze Europy bo, w lidze będzie ciężko o pudło z tą kadrą to co mamy.Jak by się udało przejść Amikę to potem już z górki aż do finału
Ostatnio edytowane przez brylant17 : 24.09.2014 o godz. 14:07.
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując