|
Szczerze, to już w zeszłym roku Smuda mnie wk..ił tym, że odpuścił puchar. Mimo wszystko nie było to na tym etapie, a i drabinkę mieliśmy trudniejszą. Ktoś kiedyś powiedział, że gra w europejskich pucharach się nie opłaca. Gówno prawda, a do LE raczej się nie dostaniemy przez ligę;/
|