Wyświetl pojedynczy post
siemstein
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#99
Stary 24.09.2014, 12:40
Szczerze, to już w zeszłym roku Smuda mnie wk..ił tym, że odpuścił puchar. Mimo wszystko nie było to na tym etapie, a i drabinkę mieliśmy trudniejszą. Ktoś kiedyś powiedział, że gra w europejskich pucharach się nie opłaca. Gówno prawda, a do LE raczej się nie dostaniemy przez ligę;/
Odpowiedz cytując