Wyświetl pojedynczy post
york09
Banita
 
Od: 04.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28351
Stary 24.09.2014, 12:27
uposledzony_ale_kumaty napisał(a):Wyświetl post
Przecież nie raz wspomniałeś, że PiS już nigdy nie wygra wyborów więc skąd ten strach ?
Że ja to wiem to nie znaczy że wszyscy to wiedzą.
@Kocurze jękarz kwękasz stękasz jak Ci tu źle, to wyjedź.
Co... czekasz aż PIS znajdzie Ci pracę, może obiadek ugotuje? A może czekasz na większe zasiłki od prezesa?
Jeżeli ktoś jest nieudacznikiem to wszędzie będzie mu źle. Czeka aż ktoś mu da.
Niedaleko mnie młody chłopak po studiach zrobił sobie jakiś kurs strzyżenia psów i teraz kasuje od 70 do ponad sety od psa. Można!... można ale trzeba chcieć.
Młodzi teraz macie takie perspektywy rozwoju że jedynie mogę pozazdrościć wam że nie jestem młody.

@Kerim co do odpraw prezesów to każdy bierze ile może. Niezależnie od poglądów
http://www.polityka.pl/tygodnikpolit...-prezesow.read
Takie sobie wymyślają odprawy ,głupie to ale prawdziwe i to boli.
Ostatnio edytowane przez york09 : 24.09.2014 o godz. 12:42.