Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9930
Stary 24.09.2014, 12:06
fajny wywiad z Kosowskim http://wislalive.pl/polecamy/kosowsk...po_zyciu-2596/

w tym bardzo ważny fragment

Cytat:
Czego kibice Wisły mogą panu życzyć?
- Bardzo bym chciał, żeby być może właśnie kibice, którzy są teraz blisko klubu, pomogli w zorganizowaniu pożegnalnego meczu tej wielkiej Wisły z lat 2002-2007, w której miałem przyjemność grać. To była fantastyczna paczka kolegów, ale przede wszystkim świetnych piłkarzy, którzy mam wrażenie nie pożegnali się z Reymonta tak, jakby naprawdę chcieli. Wielu z nas grało później w zagranicznych klubach i ma przecież kontakty. Gdybyśmy zaprosili chociaż po jednym koledze z zagranicy i zorganizowali przy Reymonta taki mecz, to byłoby to świetne wydarzenie. Podziękowalibyśmy tym kibicom, którzy te kilkanaście lat temu tak wspaniale nas dopingowali. Można powiedzieć, że to takie moje mini-marzenie.
myślę że to nie tylko jego marzenie, a na taki mecz przy niskich cenach biletów moglibyśmy liczyć na komplet widzów, bo kto by nie chciał zobaczyć w jednej drużynie Franka, Żurawskiego, Kosowskiego, Szymkowiaka, Sobolewskiego a może i Cantoro, Uche. Piękna sprawa.
Odpowiedz cytując