york09 napisał(a):

A jak teraz czują się osły
Nie wiem czy to strach przed kaczymi rządami które jak twierdzi prezes się zbliżają. (już nawet zwierzątka mają w celibacie żyć tak jak prezes)
|
Przecież nie raz wspomniałeś, że PiS już nigdy nie wygra wyborów więc skąd ten strach ?
Cytat:
|
Lub strach przed wojną jaką chce kaczor wywołać z Putinem
|
Przecież od tego roku językiem Kaczyńskich w stosunku do Rosji posługuje się całe PO na czele Tuskiem i Sikorskim (który jeszcze nie tak dawno chciał Rosję w NATO) . Więc w latach rządzenia PiS-u był to język prowadzący do wojny z Rosją, a dziś już nie jest ?
Cytat:
|
Lub po prostu mobilność młodych którzy chcą korzystać z dobrodziejstw zachodniej Unii.
|
Cytat:
|
Ale i tak nic nie przebije emigracji, a raczej ewakuacji jak była w latach 2005- 2007.
|
Pierwsza fala ruszyła zaraz po naszej akcesji do UE w 2004 roku, a o ile pamiętam PiS zaczął rządzić w 2005 roku

Raczej normalne że w pierwszym okresie było najwięcej wyjazdów, i czy w tych latach by rządziło SLD, czy Twoje super PO, to by ta liczba taka była i tyle.
Bo wyjechali Ci co szykowali się na to od dawna, tyko czekali na otwarcie rynków.
PS.
https://www.youtube.com/watch?v=Jf9RclDX36c