Wyświetl pojedynczy post
uposledzony_ale_kumaty
Senior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28349
Stary 24.09.2014, 11:51
york09 napisał(a):Wyświetl post
A jak teraz czują się osły

Nie wiem czy to strach przed kaczymi rządami które jak twierdzi prezes się zbliżają. (już nawet zwierzątka mają w celibacie żyć tak jak prezes)
Przecież nie raz wspomniałeś, że PiS już nigdy nie wygra wyborów więc skąd ten strach ?

Cytat:
Lub strach przed wojną jaką chce kaczor wywołać z Putinem
Przecież od tego roku językiem Kaczyńskich w stosunku do Rosji posługuje się całe PO na czele Tuskiem i Sikorskim (który jeszcze nie tak dawno chciał Rosję w NATO) . Więc w latach rządzenia PiS-u był to język prowadzący do wojny z Rosją, a dziś już nie jest ?

Cytat:
Lub po prostu mobilność młodych którzy chcą korzystać z dobrodziejstw zachodniej Unii.


Cytat:
Ale i tak nic nie przebije emigracji, a raczej ewakuacji jak była w latach 2005- 2007.
Pierwsza fala ruszyła zaraz po naszej akcesji do UE w 2004 roku, a o ile pamiętam PiS zaczął rządzić w 2005 roku Raczej normalne że w pierwszym okresie było najwięcej wyjazdów, i czy w tych latach by rządziło SLD, czy Twoje super PO, to by ta liczba taka była i tyle.

Bo wyjechali Ci co szykowali się na to od dawna, tyko czekali na otwarcie rynków.

PS. https://www.youtube.com/watch?v=Jf9RclDX36c