Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96
Stary 24.09.2014, 11:41
Jeden z dwóch najważniejszych meczy w tej rundzie już przegraliśmy, drugiego nie możemy.

I właśnie dlatego Smuda obronił swoją decyzje odnośnie składu. A jeśli wygramy to pare osób któe po nim mocno pojechało (w tym weszlo) powinno go oficjalnie przeprosić.
Odpowiedz cytując