|
Jeden z dwóch najważniejszych meczy w tej rundzie już przegraliśmy, drugiego nie możemy.
I właśnie dlatego Smuda obronił swoją decyzje odnośnie składu. A jeśli wygramy to pare osób któe po nim mocno pojechało (w tym weszlo) powinno go oficjalnie przeprosić.
|