Galonek napisał(a):

|
Co sądzicie o tym, żeby założyć osobny temat odnośnie biletów na Jagę i "rozkręcać" temat? Możnaby też pomyśleć o wcześniejszym niż zwykle założeniu tematu meczowego dotyczącego spotkania z Jagą.
|
Ja się zastanawiam, czemu nie ruszają akcje promocyjne i czemu nie zaczęliście kupować biletów jeszcze? Na tym meczu musi! być 20 tysięcy!