Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10990
Stary 24.09.2014, 11:36
Galonek napisał(a):Wyświetl post
Co sądzicie o tym, żeby założyć osobny temat odnośnie biletów na Jagę i "rozkręcać" temat? Możnaby też pomyśleć o wcześniejszym niż zwykle założeniu tematu meczowego dotyczącego spotkania z Jagą.
Ja się zastanawiam, czemu nie ruszają akcje promocyjne i czemu nie zaczęliście kupować biletów jeszcze? Na tym meczu musi! być 20 tysięcy!
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując