Trochę wspominek w oczekiwaniu na niedzielę:
Derby Krakowa. Na boisku była rąbanka, potem derby w kawiarni
Dery Krakowa już za cztery dni. Mecz piłkarz Wisły i Cracovii wywołuje wśród kibiców nadzwyczajne pouszenie. Czy zawsze tak było? Jak przebiegały i jak kończyły się derby Krakowa w dawnych czasach? By o tym porozmawiać, zaprosiliśmy do redakcji byłego trenera obu klubów Lucjana Franczaka oraz jego wychowanka w barwach "Białej Gwiazdy", a dziś dyrektora sportowego Wisły Zdzisława Kapkę
http://www.gazetakrakowska.pl/artyku...arni,id,t.html