Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28340
Stary 23.09.2014, 23:23
IncognitoTSW napisał(a):Wyświetl post
Wskaż lepszą, nielewicową.
Co znaczy lewicową?zagłosujesz na byle kogo kto Ci obieca likwidacje państwowych molochów i obniżenie podatków? Tysięczny raz napiszę że sprawy gospodarcze są na dalekim drugim planie dopóki nie wyczyści się środowiska sędziów,prokuratorów, służb specjalnych. Dopóki nie opracuje się systemu naboru urzędników państowych wg.kryteriów kombinacji wiedzy i wysokiej kultury i moralności.Dopóki nie powstaną silne media prawicowe( niech będzie patriotyczne).Krótko mówiąc trzeba odbudować system.Jedyną nadzieją jest PISa konkretnie KAczor.Czy się to komuś podoba czy nie. JKM i inne wynalazki nie mają kadr,nie mają żadnych możliwości żeby cokolwiek zmienić.Najlepszy plan gospodarczy nic nie da bo będzie torpedowany przez skorumpowane układami sitwy i/lub urzędników z głębokimi kieszeniami lub z IQ neandertalczyka
Ostatnio edytowane przez Arapaho : 23.09.2014 o godz. 23:26.
...........................
– Panie marszałku, a jaki program tej partii?
– Najprostszy z możliwych. Bić ....y i złodziei, mości hrabio.
Opis: rozmowa hrabiego Skrzyńskiego z Piłsudskim na temat możliwości założenia przez Piłsudskiego partii politycznej