Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 23.09.2014, 21:12. DERBY KRAKOWA! 28 września, godz. 18:00
Witam.

Wstęp do meczu króciutki i bez zbędnego rozpisywania. Konkretnie.



Przed nami najważniejszy mecz w sezonie. Derby Krakowa, w tym dniu styl gry i koronkowe zagrania schodzą na dalszy plan, liczy się tylko jedno - upokorzenie pasiastych dam na ich terenie.

Nie będę się tutaj rozpisywał o sylwetce rywala, bo brakło by mi Internetu(tyle śmiechu).


KAŻDY TO POWIE WISEŁKA RZĄDZI W KRAKOWIE!


O tym kto rządzi w mieście nie trzeba chyba pisać, nasza dominacja w mieście przejawia się na każdym kroku. Co rusz sąsiadka zostaje przez nas konsekwentnie ośmieszana i poniżana.
Pod względem kibicowskim też są za nami lata świetlne, z ich opraw śmieje się cała kibicowska Polska. Miejmy nadzieję, że w najbliższą niedzielę zostaną poniżeni po raz kolejny. A po meczu kibice Wisły będą mogli razem z piłkarzami świętować zwycięstwo z odwiecznym rywalem! (Tak, tak chodzi o pasiastą damę a nie o warszawkę)






PRZYBYĆ- ZAGRAĆ - WYGRAĆ!
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując