Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10988
Stary 23.09.2014, 19:27
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
Proszę cię, Proszę cię, Proszę cię, Proszę cię, Proszę cię, Proszę cię, Proszę cię, Proszę cię, Proszę cię, Proszę cię, zamknij się ........jak nie masz nic do powiedzenia w temacie bilety
W sumie w każdym temacie tak powinno być... jak nie masz nic sensownego do wniesienia w dyskusji, tylko jakieś bzdety niepotwierdzone informacje, sianie defetyzmu i wyładowywanie frustracji, "bo przegrali" to powinny być kilkudniowe baniki
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując