KOMINEK napisał(a):

Proszę cię, Proszę cię, Proszę cię, Proszę cię, Proszę cię, Proszę cię, Proszę cię, Proszę cię, Proszę cię, Proszę cię, zamknij się ........jak nie masz nic do powiedzenia w temacie bilety
|
W sumie w każdym temacie tak powinno być... jak nie masz nic sensownego do wniesienia w dyskusji, tylko jakieś bzdety niepotwierdzone informacje, sianie defetyzmu i wyładowywanie frustracji, "bo przegrali" to powinny być kilkudniowe baniki
