ABGwislakABG napisał(a):

|
Znam jeden klub, który nie rozumie regulaminów. Nawet mu kibicujesz.
|
To słabo się znasz na piłce
ABGwislakABG napisał(a):

|
Dlatego też uciąłbym jakąkolwiek dyskusję nt przywrócenia tytułu.
|
Stanowski zdaje się tradycyjnie szczeknął bez poznawania szczegółów. Dzięki za wyjaśnienie.