Patryk_185 napisał(a):

Greń chciał wydymać Wisłę, Grenia wydymał Boniek szkoda że w polskiej piłce nie wiedza jakie są przepisy
Stanowski: "Ciężka dzień dla Grenia, za ciężki. Fuzja obalona, opozycja z futsalu (Wisła Krakbet) przeproszona przez prezesa PZPN za brak licencji"
|
Dlaczego zawsze oni budzą się po fakcie ?