andrzejzb napisał(a):

Muszę znaleźć te "ligę przychylności sędziów" to będzie coś można powiedzieć. W zeszłym roku byliśmy na minusie. Chyba C+ to prowadził.
Istotna pomyłka w meczu z nami? Kartkowanie w sezonie 12/13. Gol i Jedrzejczyk. Pierwsze z brzegu.
A co do niedzielnego meczu - zaczęliscie dobrze, a potem gasliście z minuty na minutę. Legia na odwrót - rozkręca się w drugich połowach. I tak byscie to przegrali, zwłaszcza, że Smuda rozwalił Wam pomoc zmianami. Nawiasem mówiąc jestem pod wrażeniem efektów pracy Berga. Takich mięśniaków jak teraz nie było w (L) odkąd pamietam... I takiego zapieprzania.
|
Nie baw się w proroka bo nie tak dobrze grające zespoły przegrywały mecz mając pozorna dominację. A może byśmy dowieźli 0-0 do końca? Dla nas byłby to dobry wynik. Więc w d. mam czy ktoś zapieprzał czy nie... jak uczciwie bramki nie potrafi strzelić.
A kity o męczeńskiej Legii sprzedawaj na forum L. Nie u nas w gościnie.
BTW
Wolałbym żeby Wisłę przekręcili z Podbeskidziem czy Zagłębiem Lubin za regularne przekręcanie Legii w meczu z nami. Chętnie bym wtedy zobaczył twoją "uśmiechniętą" buźkę po kolejnym przekręcie dla Nas.