|
Senior Member
Offline
|
#270

23.09.2014, 11:59
|
Apropos transparentu:
Cytat:
Jeśli chodzi o transparent, to pierwsza część odnosi się do wygranej wojny, jaką przyszło nam toczyć przez ostatnie pół roku. Druga to przenośnia, nie można jej czytać dosłownie, ale mówiąc ogólnie, dobrze oddaje nasz krakowsko-wiślacki klimat. Nikt, kto ma coś na swoim sumieniu nie może po prostu stwierdzić, że on już ma dość, poddaje się i chce mieć spokój. Stąd porównanie do jeńców (którzy jak wiadomo są nietykalni). Tu nie ma miejsca na błędy, trzeba trzymać fason albo się gnać, Wisła nie wybacza i nie zapomina, każdy powinien mieć to wbite do głowy jako podstawową wartość, jeśli chce być tutaj na długo. Cała Polska wie że tu u nas jest specyficznie i przekonał się o tym niejeden, zwłaszcza ostatnio. Albo jesteś z nami, albo przeciwko nam, innej drogi nie ma. Litość to zbrodnia, nauczyło nas tego to miasto i ten klub. 90% osób z innych ekip, przekonanych o swojej sile i charakterze nie przetrwałoby w Krakowie tygodnia. W żadnym innym mieście hasło, że kibicem jest się na co dzień, a nie w dniu meczu nie ma takiego potwierdzenia w rzeczywistości.
Zamysł był taki, żeby pokazać kto wrócił na scenę i co się z tym wiąże. To zostało przedstawione na kartonach.
|
z forum SKWK
„Wiślaku - nie pytaj, co Wisła dała Tobie, pytaj, co Ty dałeś Wiśle”
|
|