Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#263
Stary 23.09.2014, 10:34
Zwitter napisał(a):Wyświetl post
Ale pieprzycie głupoty, czytać się odechciewa.
Ludzie, mieliśmy całą masę czasu żeby odrobić stratę tej bramki, ale po prostu zagraliśmy bardzo słaby mecz. Wy myślicie że jakby sędzia się nie pomylił to byśmy dowieźli 0:0 czy może liczycie na to, że może jakimś psim swędem by się coś udało strzelić? Bądźcie poważni. Legia wyeliminowała wszystkie atuty Wisły w tym meczu i zasłużenie wygrała. Bywa. Raz my ich pojedziemy na Łazienkowskiej, raz oni nas na R22. Ja porażkę przyjmuję na klatę.
Szkoda, że ta świetna Legia nie mogła strzelić bramki uczciwie przez 90 minut gry.

Co byłoby dalej, gdyby nie sędzia nie wiemy bo sk.ur.w.ysyńsko zmieniono w drugiej połowie zasady gry na handicap dla Legii.
Ostatnio edytowane przez silver03 : 23.09.2014 o godz. 10:36.


"Wszystko było zrobione rodzinnie, a rodziny nie powinno mieszać się z pracą zawodową" - Henryk Kasperczak
Odpowiedz cytując