Ogryzek napisał(a):

|
Dobrze, ale co to ma do rzeczy że sędzia nas przekręcił?
|
No przekręcił. NAs wiosna przekręcil we Wrocławiu i nikt by szat nie rozdzierał, gdyby w pierwszej połowie Duda wykorzystał setki. Nech wprowadzą ten challenge, będzie dobrze.