Wyświetl pojedynczy post
andrzejzb
Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#257
Stary 23.09.2014, 09:32
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Dobrze, ale co to ma do rzeczy że sędzia nas przekręcił?
No przekręcił. NAs wiosna przekręcil we Wrocławiu i nikt by szat nie rozdzierał, gdyby w pierwszej połowie Duda wykorzystał setki. Nech wprowadzą ten challenge, będzie dobrze.
Derby Warszawy tylko na Służewcu
Odpowiedz cytując