Arapaho napisał(a):

|
kraj ma iść w kierunku sprawiedliwości społecznej
|
pie.rdoli.c sprawiedliwość społeczną. Człowiek to jednostka społeczna, niech sam walczy o swoje, a nie czeka aż mu dadzą. Tak jest odkąd zaczęliśmy chodzić pionowo. I niech tak zostanie. Krzywdzenie zdolniejszych, silniejszych, przedsiębiorczych, bardziej zaradnych to nie jest sprawiedliwość społeczna.