Temat
:
Tyskie popijamy - TS WISŁĘ wspieramy!
Wyświetl pojedynczy post
gaudi10
Member
Od: 05.2011
Offline
#
9
22.09.2014, 18:44
200 tysięcy kapsli w 2 tygodnie ?
Frekwencja z meczu z Legią x 7 piwek i już jest ponad 200 tys!
NIEMOŻLIWE ? Nie sądzę !
gaudi10
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do gaudi10
Znajdź inne posty napisane przez gaudi10