Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#243
Stary 22.09.2014, 18:27
Żadnej literówki nie było. Dobrze, że taka tematyka oprawy pojawiła się na meczu poprzedzającym derby, na meczu z Legią, gdzie znaczna grupa kibiców odwiedza stadion raz na pół roku. Niech pamiętają kto jest naszym największym wrogiem.
Odpowiedz cytując