palikot napisał(a):

Tak wygrywa drużyna z 3 krotnie większym budżetem... ponoć najlepsza na świecie... tylko z matematyki słabo, bo kartek nie umieją liczyć bałwany
(...)
|
Różnica jest taka, że wtedy po piorunującym początku Legii coś zaczęliśmy cisnąć, a teraz nie zdziałaliśmy nic. Buła była niesamowita, a straty w środku pola doprowadzały mnie do szewskiej pasji.