Wyświetl pojedynczy post
Camilos
Senior Member
 
 
Od: 09.2011
Skąd: Siedlce

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 22.09.2014, 14:54
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Pora odświeżyć temat...

Na razie pytanie kto w ogóle pojedzie do Poznania i w jakim składzie zobaczymy tam Wisłę.

Ostatnie minuty z Legią były dramatyczne, Burliga kuśtykał, kuśtykał Głowacki. Sadloka kąsliwie kopnęli w jego słynną piętę. Na razie wiemy że na pewno nie zagra Głowacki.

W ofensywie do wymiany jest zarówno Garguła, jak i Boguski. Choć nie wiem czy na tak "odważne" zmiany odważy się Smuda.

Ja bym postawił na taki skład:

Buchalik - Burliga, Guzmics, Dudka, Sadlok - Żemło - Guerrier, Stillić, Brożek, Zając - Stępiński

ale zapewne zagra od początku Czekaj, a nie zagra ani Żemło, ani Zając których bardzo chciałbym zobaczyć.

A tak poza tym wynik może nie jest drugorzędny, ale najważniejszy mecz jest w niedziele. W Poznaniu trzeba się dobrze pokazać, ale nie za wszelką cenę.
Jeśli Żemło to raczej na bok obrony. Myślę, że Smuda da szansę pokazania się też Lechowi i Sarkiemu od początku meczu.
Czy wygrywasz czy nie, ja i tak kocham Cię!
W sercu moim WISŁA!
I na dobre i na złe!
Odpowiedz cytując