Wyświetl pojedynczy post
adam_09
Senior Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#227
Stary 22.09.2014, 14:46
Ludzie, nie bawmy się w parchów którzy wszędzie węszą teorie spiskowe, że gdyby nie sędziowie, magistrat, trenerzy, politycy i ch.j wie kto jeszcze to byliby w lidze mistrzów, że zawsze ktoś na nich się uwziął. Nie zachowujmy się też jak Legia w czasach naszej hegemonii gdzie na każdym meczu śpiewali Legia mistrz a do Mistrza Polski brakowało im tyle ile Fiatowi 126p do auta rodzinnego czyli w ch.j. Nie udawajmy też, że nie mamy składu na walkę o pudło w Ekstraklasie bo robimy się śmieszni. Mierzmy siły na zamiary ale nie bądźmy jak jakieś cnotki niewydymki co to mówią, że one to seks tak ale po ślubie. A pójdzie potem na pierwszą lepszą imprezę i więcej ch.jów w buzi będzie miała niż ja chleba. Pierwsza jedenastka starczy nam na pudło o ile nie wplątają się kontuzje i kartki ale to wszystko. Na mistrza jesteśmy za wąscy. Tak samo za wąscy jak Legia / Legia te kilka lat temu.
Odpowiedz cytując