WISŁAZWE napisał(a):

Co Ty wiesz..
Najważniejszy mecz to już był.
|
Może dla Ciebie już był...dla mnie dopiero będzie.
Dojechanie cracovi na R 22 jakie miało miejsce w lutym to byl obowiazek i formalnosc, dojechanie ich w ich supermarkecie bedzie mialo jesczze lepszy smaczek...