Wyświetl pojedynczy post
shaggy
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#225
Stary 22.09.2014, 14:02
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
Co Ty wiesz..
Najważniejszy mecz to już był.
Może dla Ciebie już był...dla mnie dopiero będzie.
Dojechanie cracovi na R 22 jakie miało miejsce w lutym to byl obowiazek i formalnosc, dojechanie ich w ich supermarkecie bedzie mialo jesczze lepszy smaczek...
Odpowiedz cytując