KOMINEK napisał(a):

|
Ludzie gdyby do 60 min było 0:0 to weszli by postawowi gracze Legii i by nam kipisz zrobili. Lepsi są i tyle. Mnie to skur..sko boli ale jak na razie nic na to nie zrobimy.
|
Od Podbeskidzia tez sa lepsi a jednak nie wygrali. Roznica moim zdaniem nie jest az tak duza - na 10 meczy wygraja z nami pewnie z 5 - warunek jest jeden - Wisla musi grac a nie czlapac.