Wyświetl pojedynczy post
Przybyszewski
Senior Member
 
Od: 05.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#224
Stary 22.09.2014, 13:55
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
Ludzie gdyby do 60 min było 0:0 to weszli by postawowi gracze Legii i by nam kipisz zrobili. Lepsi są i tyle. Mnie to skur..sko boli ale jak na razie nic na to nie zrobimy.
Od Podbeskidzia tez sa lepsi a jednak nie wygrali. Roznica moim zdaniem nie jest az tak duza - na 10 meczy wygraja z nami pewnie z 5 - warunek jest jeden - Wisla musi grac a nie czlapac.
Odpowiedz cytując