Temat
:
Tyskie popijamy - TS WISŁĘ wspieramy!
Wyświetl pojedynczy post
c.
Senior Member
Od: 10.2005
Offline
#
5
22.09.2014, 13:27
Zbierac po rodzinach, smietnkach, na lawkach, ladowac kapsle do worka i kupowac ile wlezie butelkowe Tyskie
I WRZUCAC DO TEGO POJEMNIKA (restauracja " U Wislakow " )
Ostatnio edytowane przez c. : 22.09.2014 o godz. 13:30.
c.
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do c.
Znajdź inne posty napisane przez c.