Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 22.09.2014, 13:14. Tyskie popijamy - TS WISŁĘ wspieramy!
Witam,
jak już wiecie a może i nie - Browary Tyskie nawiązały współpracę z TS Wisłą. Co za tym idzie zaproponowano nam mały zakład. Wiąże się to ze zbieraniem kapsli po piwach marki " Tyskie" - zarówno Książęce jak i Klasyczne.
Im więcej uda się nam zebrać kapsli tym większe dofinansowanie dostanie TS Wisła jak i różne Wiślackie inicjatywy.


W tym miejscu pozwolę sobie zacytować pewną znakomitą osobowość w Wiślackim świecie:

Prezes Wisły napisał(a):
"Wiślaku - nie pytaj, co Wisła dała Tobie, pytaj, co Ty dałeś Wiśle".
Każdy więc komu leży na sercu dobro TS Wisły powinien do tej akcji dołączyć. Kapsle można zostawiać w restauracji U Wiślaków, gdzie jest specjalny pojemnik do tego przeznaczony. Czas pierwszej zbiórki to dwa tygodnie!


Wiślacy do dzieła!

P.S Ruch Chorzów uzbierał 200 tys kapsli, przyjmujecie wyzywanie?
Informujcie znajomych, przekazujcie info dalej!
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując