Witam,
jak już wiecie a może i nie - Browary Tyskie nawiązały współpracę z TS Wisłą. Co za tym idzie zaproponowano nam mały zakład. Wiąże się to ze zbieraniem kapsli po piwach marki " Tyskie" - zarówno Książęce jak i Klasyczne.
Im więcej uda się nam zebrać kapsli tym większe dofinansowanie dostanie TS Wisła jak i różne Wiślackie inicjatywy.
W tym miejscu pozwolę sobie zacytować pewną znakomitą osobowość w Wiślackim świecie:
Prezes Wisły napisał(a):
|
"Wiślaku - nie pytaj, co Wisła dała Tobie, pytaj, co Ty dałeś Wiśle".
|
Każdy więc komu leży na sercu dobro TS Wisły powinien do tej akcji dołączyć.
Kapsle można zostawiać w restauracji U Wiślaków, gdzie jest specjalny pojemnik do tego przeznaczony. Czas pierwszej zbiórki to dwa tygodnie!
Wiślacy do dzieła!
P.S Ruch Chorzów uzbierał 200 tys kapsli, przyjmujecie wyzywanie?
Informujcie znajomych, przekazujcie info dalej!