Wyświetl pojedynczy post
york09
Banita
 
Od: 04.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28332
Stary 22.09.2014, 13:14
PIS chwali się ,że za ich rządów obniżył podatki .
Nie mówi tylko ,że obniżył bogatym .
Swój biedny radiomaryjny z reguły elektorat miał w dalekim poważaniu.
Teraz z kolei chce podwyższyć najbogatszym.
Obniżył składkę emerytalną to fakt ...dzisiaj nie ma z czego emerytom płacić.
Obecny program PIS to rozdawnictwo kasy, ciekawe na czym chce zaoszczędzić aby np. kupić markowe uzbrojenia dla 200tyś armii.
Wielokrotnie program PISu przeglądałem i tam ani słowa o tym na czym chce zaoszczędzić. To po prostu kiełbasa wyborcza dla małokumatych.
Ostatnio edytowane przez york09 : 22.09.2014 o godz. 13:17.