|
Pora odświeżyć temat...
Na razie pytanie kto w ogóle pojedzie do Poznania i w jakim składzie zobaczymy tam Wisłę.
Ostatnie minuty z Legią były dramatyczne, Burliga kuśtykał, kuśtykał Głowacki. Sadloka kąsliwie kopnęli w jego słynną piętę. Na razie wiemy że na pewno nie zagra Głowacki.
W ofensywie do wymiany jest zarówno Garguła, jak i Boguski. Choć nie wiem czy na tak "odważne" zmiany odważy się Smuda.
Ja bym postawił na taki skład:
Buchalik - Burliga, Guzmics, Dudka, Sadlok - Żemło - Guerrier, Stillić, Brożek, Zając - Stępiński
ale zapewne zagra od początku Czekaj, a nie zagra ani Żemło, ani Zając których bardzo chciałbym zobaczyć.
A tak poza tym wynik może nie jest drugorzędny, ale najważniejszy mecz jest w niedziele. W Poznaniu trzeba się dobrze pokazać, ale nie za wszelką cenę.
|