Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#203
Stary 22.09.2014, 10:39
irman napisał(a):Wyświetl post
Wstyd i tyle. Wynik może nie oddaje przebiegu meczu ale z drugiej strony przez całe spotkanie stworzyliśmy może z jedną sytuację do strzelenia bramki. Co gorsza L grała przez większość meczu bez czołowych zawodników, a dodatkowo trzy dni po pucharowym spotkaniu w LE. Wychodzi na to, że dzieli nas od nich przepaść. Dwa ostatnie mecze to bilans 0:8.

Tylko zmiana właściciela może dać nam jakiś impuls. Takie sytuacje jak ostatnie liderowanie tylko zaciemniają obraz i stwarzają miraż, że wszystko jest ok. Naprawdę nic nie jest ok i wszystko opiera się na przypadku i liczeniu że jakoś to będzie. A z Cupiałem i jego ludźmi już na pewno nie będzie.
Wstyd to będzie jak za tydzień przegramy. 110 tys >32 tys
Odpowiedz cytując