|
Senior Member
Offline
|
|
Korupcyjne zarzuty dla piłkarzy z Małopolski
http://www.gazetakrakowska.pl/artyku....html?cookie=1
Cytat:
Po ponad dwóch latach od postawienia zarzutów korupcyjnych byłym piłkarzom GKS Bełchatów prokuratura skierowała akt oskarżenia do sądu . Są wśród nich gracze występujący obecnie w klubach z Małopolski.
...
- Bardzo cieszę się, że akt oskarżenia trafił do sądu. To jest krok w kierunku tego, żebym wreszcie mógł oczyścić się z zarzutów i zamknąć tę sprawę raz na zawsze - mówi Łukasz Garguła, godząc się na ujawnienie nazwiska.
...
Zupełnie inaczej zareagowali działacze w krakowskich klubach. - Zawsze istnieje domniemanie niewinności, a skoro Łukasz nie przyznaje się do winy, to nie my jesteśmy od jego osądzania - mówi prezes Wisły Ludwik Miętta-Mikołajewicz. - Nie zmienia to faktu, że skoro zaistniały nowe okoliczności, czyli do sądu wpłynął akt oskarżenia, poprosimy piłkarza o złożenie wyjaśnień i wtedy podejmiemy decyzję.
|
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA
|
|