Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#194
Stary 22.09.2014, 08:51
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
My narzekamy a tu proszę Wyborcza

Sędziowie z meczu Wisła - Legia. Hit ekstraklasy zawiódł. Jeszcze bardziej zawiedli sędziowie, którzy zadecydowali o wyniku meczu jedną decyzją. Legia wygrała 3:0, ale pierwsza bramka nie powinna zostać uznana. Sędzia boczny nie zauważył ewidentnego spalonego, a sędzia główny Szymon Marciniak jego decyzję przyklepał. Dwie kolejne bramki padły w doliczonym czasie gry, gdy odrabiająca straty Wisła musiała się odsłonić
Bo chuliganeria z Warszawy odpaliła race, więc kumaci z wyborczej wiedzą co i jak, kogo wspierać.

Mecz w naszym wykonaniu, mówię tylko o perspektywie stadionu, koszmarny. Zero składnych akcji, nic nie wychodziło. Nie ma kogo wyróżnić. O sędziach szkoda pisać, chociaż nie zmienia to faktu, że nasza gra była iście żenująca. Może gdyby Dudka trafił... ech, szkoda gdybać. Trzeba teraz rozjebać sąsiadkę!
Ostatnio edytowane przez !!IRIVER!! : 22.09.2014 o godz. 08:53.
Odpowiedz cytując