KOMINEK napisał(a):

My narzekamy a tu proszę Wyborcza
Sędziowie z meczu Wisła - Legia. Hit ekstraklasy zawiódł. Jeszcze bardziej zawiedli sędziowie, którzy zadecydowali o wyniku meczu jedną decyzją. Legia wygrała 3:0, ale pierwsza bramka nie powinna zostać uznana. Sędzia boczny nie zauważył ewidentnego spalonego, a sędzia główny Szymon Marciniak jego decyzję przyklepał. Dwie kolejne bramki padły w doliczonym czasie gry, gdy odrabiająca straty Wisła musiała się odsłonić
|
Bo chuliganeria z Warszawy odpaliła race, więc kumaci z wyborczej wiedzą co i jak, kogo wspierać.
Mecz w naszym wykonaniu, mówię tylko o perspektywie stadionu, koszmarny. Zero składnych akcji, nic nie wychodziło. Nie ma kogo wyróżnić. O sędziach szkoda pisać, chociaż nie zmienia to faktu, że nasza gra była iście żenująca. Może gdyby Dudka trafił... ech, szkoda gdybać. Trzeba teraz rozjebać sąsiadkę!