|
Doping jak to doping na takich meczach - zbyt dużo ludzi nieogarniętych na C, co przekładało się na siłę dopingu. Osobiście byłem pierwszy raz na narożniku B23. Co mnie zdziwiło, 5 minut przed mecze miałem wolną miejscówkę xD dużo ludzi było którzy pierwszy raz na meczu co się przekładało na doping.
Kartoniada na plus, doping gości zawsze na dużym poziomie, dodatkowo szacunek za race. Jak zawsze klasa.
Co do samej gry - pierwsza połowa powinna trochę rozstrzygnąć sytuację, no ale tak się nie stało, a w drugiej nasi nie wiem, może na zbyt dużym luzie wyszli i przy pomocy sędziego zaczęli tracić bramki.
Podsumowując nic tak bardzo nie wkur*ia jak cieszenie wora legionisty pod naszym sektorem, oby takie obrazki się nie pojawiały zbyt często.
Nie wstydź się patriotyzmu.
WP.
|