Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28318
Stary 22.09.2014, 08:17
Arapaho napisał(a):Wyświetl post

JAk uważasz że po 89 roku można było stworzyć partie w któej nie będzie choćby niższych szczeblem pzpr-owców to stwierdzę że "młody jesteś i gó...o wiesz"
Partię - nie, nie da się. Bardzo ciężko.
Ale rząd? Zwłaszcza obiecując, że ich w rządzie nie będzie?

Jeśli zrozumiałeś, że chodzi o partię to parafrazując odpowiem Ci "głupi jesteś i nie umiesz czytać"

Arapaho napisał(a):Wyświetl post

No beka do kwadratu. Partia której członkowie odcinają się od stwierdzeń jej szfa. To po co wybierają go na szefa? CZYŻBY OSZUKIWALI WYBORCÓW licząc na siłę nazwiska? Czyżby głos PREZESA był KŁAMSTWEM ponieważ jego partyjni koledzy nie będą obietnic realzować. Motacie się koledzy z KNP coraz bardziej
Jakich obietnic?