york09 napisał(a):

Manipulatorze -w załączonym linku Lisweeka - znanym z obiektywności i prawdomówności -nic nie pisze o kłamstwach PIS-u mimo szumnego tytułu. W programie PISu nigdy nie było propozycji przymusowej pracy do 67 roku życia Polecam się zapoznać z programem a nie podawać wpisów z bloga, ehhhh.A już szczytem jest oskarżenie o kłamstwo pisząc coś takiego : "
PiS chce obecnie tworzyć nowe miejsca pracy poprzez szumne zapowiedzi stworzenia 1,2 mln miejsc pracy. Tylko PiS dziwnym trafem „nie pamięta” gdy „rządziło – choć miało to w programie z 2005 r. – nie zdecydowało się na ulgi w CIT za tworzenie miejsc pracy.” PiS chce walczyć z bezrobociem , choć PiS zapowiada rezygnację ze szkoleń bezrobotnych „. Kaczyński , Polacy pamiętają twe KŁAMSTWA !!!" Osoba która pisała ten wpis dokonała "wspaniałej" gimnatyki słownej - PIS miał tworzyć miejsca pracy - ale nie dała ulg w CIT - więc mamy kłamstwo.....podobnie z bezrobociem - mieli walczyć ale nie dali szkoleń.... Kolejny link to chyba żart - gdzie tu jest kłamstwo w sprawach franków szwajcarskich?3 strony pleplania i udowaniania rzekomego kłamstwa . Kłamstwem byłobaby obietnica wyborcza wspierania kredytów we frankach mająca przyciągnąć wyborców a po dojściu do władzy odejście od tej propozycji.Nic takiego nie miało miejsca.Rekomendacja czy wsparcie cudzej inicjatywy za którą kto inny odpowiada (lub za jej ealizacje) to zupełnie co innego . Jak tego nie rozumiesz to skończ Waś wstydu oszczedz
IncognitoTSW napisał(a):

|
PiS i Kaczyński oszukują nas twierdząc, że są partią o prawicowych poglądach, która dąży do jak największej niepodległości Polski, odcina się od poprzedniego systemu. Tymczasem zarówno lewicowy program gospodarczy jak i cała masa byłych PZPR-owców w rządzie PiS (Wasserman, Jasiński, Aumiller itp.) to kompletne nieporozumienie i jeśli to nie jest dla Ciebie oszustwo, to nie wyciągasz odpowiednich wniosków.
|
cała masa byłych pzpr-owców i podajesz 3 osoby.Przy czym weź pod uwagę że CAŁA MASA solidarnościowców to ludzie którzy w jakimś tam okresie byli w PZPR. JAk uważasz że po 89 roku można było stworzyć partie w któej nie będzie choćby niższych szczeblem pzpr-owców to stwierdzę że "młody jesteś i gó...o wiesz". Ideą było odcięcie się od komuchów którzy robili szkody,od ludzi służb, od władz partyjnych- proszę o dodowdy że Wassermann zrobił komuś szkodę za czasów komuny? O tym która partia jest lewicowa a która prawicowa były na tym forum już długie dyskusje. Inaczej to wygląda na zachodzie a inaczej u nas gdzie pole podziału idzie nie po linii gospodarczej a po lini światopoglądowej
IncognitoTSW napisał(a):

Nie, nie oszukuje. Jasno i wyraźnie inni członkowie zarządu KNP mówią, że jest wiele prywatnych poglądów Korwin-Mikkego, które nie są w programie partii i nie mają zamiaru ich realizować.
Niemniej, TVN i TVP mają z tego pożywkę i karmią lemingów taką właśnie propagandą.
|
No beka do kwadratu. Partia której członkowie odcinają się od stwierdzeń jej szefa. To po co wybierają go na szefa? CZYŻBY OSZUKIWALI WYBORCÓW licząc na siłę nazwiska?

Czyżby głos PREZESA był KŁAMSTWEM ponieważ jego partyjni koledzy nie będą obietnic realizować. Miotacie się koledzy z KNP coraz bardziej