Przegraliśmy w pelni zasluzenie praktycznie niewychodząc na 2 połowe.
Nie wiem jak sedzia mogl nie zobaczyc takiego spalonego ale coz.. kiedys nie zauwazyli, ze pilak wyszla za boisko.
Akcja letlegiawin zamiast letfootbalwin.

Ale korepetycje z pilki noznej i to darmowe nam sie przydadza