Wyświetl pojedynczy post
bódyń
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#183
Stary 22.09.2014, 06:49
Przegraliśmy w pelni zasluzenie praktycznie niewychodząc na 2 połowe.
Nie wiem jak sedzia mogl nie zobaczyc takiego spalonego ale coz.. kiedys nie zauwazyli, ze pilak wyszla za boisko.
Akcja letlegiawin zamiast letfootbalwin.
Ale korepetycje z pilki noznej i to darmowe nam sie przydadza
Odpowiedz cytując