Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#182
Stary 22.09.2014, 06:48
Z Bełchatowem była lepsza atmosfera, lepszy doping niż z Legią. A było o połowę mniej ludzi.

Oczywiście byliśmy gorsi od Legii, ale gdyby nie przekręt sędziego to pewnie byłoby 0-0. Czy nasz klub nie powinien podjąć interwencji, jeśli chodzi o obsadę sędziowską naszych przyszlych meczów ? Nigdy więcej nie powinni nam sędziować te ..... z Mazowsza.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 22.09.2014 o godz. 06:53.
Odpowiedz cytując