|
Z Bełchatowem była lepsza atmosfera, lepszy doping niż z Legią. A było o połowę mniej ludzi.
Oczywiście byliśmy gorsi od Legii, ale gdyby nie przekręt sędziego to pewnie byłoby 0-0. Czy nasz klub nie powinien podjąć interwencji, jeśli chodzi o obsadę sędziowską naszych przyszlych meczów ? Nigdy więcej nie powinni nam sędziować te ..... z Mazowsza.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 22.09.2014 o godz. 06:53.
|