No cóż drugi raz w ciągu półtora roku sedzia drukuje mecz przeciwko L. Niestety LEgia ma skład 2 razy szerszy, tam nie widać zbytniej roznic nawet jak wypadnie 5 zawodników. Taka lekka szkoda, bo Nasza stara Wisełka sprzed 10 i wiecej lat tak dobijała Legie,Grocliny czy Amiki na koniec jak Legia dzis Nas. Tyle,, ze wtedy Nasi to robili 2 razy szybciej i efektowniej od dzisiejszej Legii. Franek czy Zuraw z tamtych czasow to jeszcze po okiwaniu Buchalika polozyli by dwoch obroncow
Z jednego sie ciesze, ze nie moglem byc na meczu ale zapewne ilośc kosmitow byla potężna i ciezko by to było znieśc

Oprawa bardzo fajna, kartoniady zawsze byly mocną strona UW